Jest firmą rodzinną powstałą w marcu 1991r. w Środzie Wlkp. przy ul.Polnej 6 gdzie mieści się do dziś.Początek działalności to sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych.W roku 1993 zostaje poszerzona działalność o sprzedaż części do przyczep, jak i usługi związane z naprawą przyczep.Dziś Auto-Kram prowadzi serwis wszystkich modeli przyczep produkowanych w kraju jak i poza jego granicami. Posiadamy wysokiej klasy urządzenia diagnostyczno-pomiarowe, które umożliwiają nam skuteczną obsługe wszystkich podzespołów. Jako nieliczni posiadamy autoryzację dwóch najwiekszych producentów podzespołów do przyczep: Knott oraz Al-Ko Kober.

AutoKram

Lampy tylne zespolone LED
Oferta Specjalna

Oferta Specjalna
   Prowadzimy sprzedaż części i akcesorii do autopomocy.Sprzedajemy blachy typu lohr, skrzynki narzędziowe, elektryczne wciągarki linowe, błotniki, osłony antyrowerowe, oświetlenie, lampy robocze, lampy sygnalizacujne, lampy zespolone, lampy obrysowe, lampy LED, uchwyty podłogowe do mocowania ładunku, zapory, i pasy transportowe.

Części i akcesoria

U nas znajdziesz wszystkie części do naprawy przyczep firm:-Knott-Al-Ko Kober-BPW-SPP-BoroALBEW ciągłej sprzedaży posiadamy osie do przyczep zaczepy i urządzenia najazdowe, części eksploatacyjne takie jak szczęki hamulcowe, linki, amortyzatory osi i urządzeń najazdowych, felgi, opony jak i całe koła.W naszej ofercie znajdziesz również ręczne  jak i elektryczne wciągarki linowe, skrzynki narzędziowe, błotniki, duży wybór oświetlenia LED, lampy obrysowe i zespolone.

Naprawa przyczep

   Nasz serwis jest do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 -17.00.
   Chcesz umówić się na przegląd bądź naprawę zadzwoń lub napisz.

Serwis

   Prowadzimy regenerację osi i urządzeń najazdowych.Naprawiamy wszystkie przyczepy produkowane w kraju jak i również poza jego granicami. Prowadzimy powypadkowe naprawy przyczep.
   W naszym warsztacie posiadamy urządzenia diagnostyczno-pomiarowe, które umożliwiają nam skuteczną diagnozę i obsługę wszystkich podzespołów.Do dyspozycji mamy specjalnie wyposażony warsztat pozwalające na profesjonalne usuwanie usterek.

     Regularnie bierzemy udział w cyklicznie prowadzonych szkoleniach w firmach Knott oraz Al-Ko Kober. Dzięki temu posiadamy aktualną wiedzę na temat obsługi i naprawy podzespołów występujących w przyczepie. Jakość świadczonych usług potwierdzona jest autoryzacjami serwisowymi najwiekszych producentów podzespołów do przyczep: Knott; Al-Ko Kober.